Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Ottawa : Canadian Mathematical Society
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1496-4279
Vychází od: V. 1 (1949).
6x ročně
Print version: Canadian journal of mathematics, ISSN 0008-414X
Plný text je volně přístupný
Electronic reproduction. [S.l.] : HathiTrust Digital Library, 2010.
Master and use copy. Digital master created according to Benchmark for Faithful Digital Reproductions of Monographs and Serials, Version 1. Digital Library Federation, December 2002. http://purl.oclc.org/DLF/benchrepro0212
Description based on: Vol. 49/no. 1 (1997); title from title screen (viewed Mar. 13, 2001).
Latest issue consulted: Vol. 63, no. 4 (Aug. 2011) (viewed Sept. 13, 2011).
000138114
(OCoLC)46436983
(SFX)954925388199

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC