Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Paris : Gauthier-Villars ; [New York, N.Y.] : [Available from] Elsevier Science
[Paris] : Société Mathématique de France
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1873-2151
Tištěná verze vychází od t. 1 (1864).
6x ročně
Print version: Annales scientifiques de l’École normale supérieure, ISSN 0012-9593
Plný text je volně přístupný
Published in series: T. 1 (1864)-t. 7 (1870); 2e sér., t. 1 (1872)-t. 12 (1883); 3e sér., t. 1 (1884)-t. 83 (1966); 4e sér., t. 1 (1968)-
Mode of access: World Wide Web.
In English, French, and German.
Description based on: Vol. 30, issue 1 (1997); title from serial information page (viewed Oct. 25, 2000).
Latest issue consulted: 4e sér., t. 45, fasc. 1 (2013) (Société Mathématique de France, viewed Oct. 14, 2013).
000138236
(OCoLC)42248987
(SFX)954925395412

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC