Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Paris : Elsevier Science
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


* 0021-7824 (chyb.)
Tištěná verze vychází od 1836.
1x měsíčně, 2002-
Ten no. a year, <1997>-2001
Journal de mathématiques pures et appliquées, ISSN 0021-7824
Plný text je volně přístupný
Digitized vols. for <1997-> also called: <Neuvième série, tome 76-> in continuation of the 9th series of the print which began in 1922.
"Researchers in pure and applied mathematics."
Mode of access: World Wide Web.
English and French.
Description based on: Vol. 76, issue 1 (Jan. 1997); title from contents screen (ScienceDirect, viewed Dec. 5, 2003).
Latest issue consulted: Vol. 82, issue 12 (Dec. 2003), viewed Dec. 5, 2003.
000138433
(OCoLC)41417218
(SFX)954925409792

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC