Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Osaka : Akitaya, [1948]-
v. ; 26 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0025-5645 * 1881-2333 (chyb.)
Vol. 1, no. 1 (Sep. 1948)-
4x ročně
Online version: Journal of the Mathematical Society of Japan, ISSN 1881-2333
Published: Mathematical Society of Japan, July 1949-
Plný text je volně přístupný
With supplements.
Text chiefly in English; occasional contributions in German and French.
Official journal of: the Mathematical Society of Japan.
Vols. 1-10, 1948-58. 1 v.; Vols. 11-20, 1959-68, with v. 20.; Subject index: v. 1-50, 1948-1998. 1 v.
Description based on: Vol. 1, no. 1 (Sep. 1948); title from cover.
000138619
(OCoLC)1696554
(SFX)954925422132

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC