Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Wien : Springer-Verlag, 1948-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1436-5081
Vychází od: Bd. 52, Heft 1 (März 1948).
1x měsíčně, 2003-
Vychází nepravidelně, 1948-2002
Print version: Monatshefte für Mathematik, ISSN 0026-9255
Publication suspended 1945-Feb. 1948.
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Plný text je volně přístupný
Some numbers issued in combined form.
Mode of access: World Wide Web.
Text in German, some articles in English or French; abstracts in English.
Issued by the Mathematische Gesellschaft of Vienna.
Description based on: Bd. 52, Heft 1 (März 1948); title from contents screen (Springer LINK, viewed Apr. 29, 2014).
Latest issue consulted: Vol. 174, no. 1 (2014) (Springer LINK, viewed Apr. 29, 2014).
000138664
(OCoLC)41239584
(SFX)954925426205

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC