Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Providence, R.I : American Mathematical Society, ©1979-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1088-9485
Vychází od: Vol. 1, no. 1 (Jan. 1979).
4x ročně, 1984
6x ročně, 1979-1983
Print version: Bulletin (new series) of the American Mathematical Society, ISSN 0273-0979
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Description based on: Vol. 1, no. 1 (Jan. 1979); title from PDF title page (AMS website, viewed Aug. 30, 2013).
Latest issue consulted: Vol. 50, no. 4 (Oct. 2013) (AMS website, viewed Aug. 30, 2013).
000139784
(OCoLC)34778342
(SFX)954925504236

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC