Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 30.11.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Amsterdam : Gordon and Breach Science Publishers, ©1997-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1029-242X
Vol. 1, no. 1 (1997)-
Six issues yearly, 2000-
Four issues yearly, 1997-1999
Journal of inequalities and applications, ISSN 1025-5834
Published: Taylor & Francis, 2002; Hindawi Pub., 2005-
Title from HTML contents (Hindawi, viewed July 5, 2005).
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Plný text je volně přístupný
None published 2003-2004.
Mode of access: World Wide Web.
Latest issue consulted: Vol. 7, no. 6 (Dec. 2002) (viewed Jan. 25, 2006).
000141048
(OCoLC)51232054
(SFX)954925587316

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC