Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Tainan Shi : Mathematical Society of the Republic of China (Taiwan), [1997]-
v. : ill. ; 26 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1027-5487
Vol. 1, no. 1 (Mar. 1997)-
4x ročně
Taiwanese journal of mathematics (Online)
Title from cover.
Plný text je volně přístupný
Latest issue consulted: Vol. 1, no. 4 (Dec. 1997).
000141050
(OCoLC)36978119
(SFX)954925587320

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC