Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
St. Lucia, Qld. : University of Queensland Press
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1755-1633
Vychází od vol. 1, issue 1 (Apr. 1969).
6x ročně
Print version: Bulletin of the Australian Mathematical Society, ISSN 0004-9727
Published: Australian Mathematical Publishing Assoc. Inc, 1990- ; Cambridge : Cambridge University Press, <2009->
Plný text je volně přístupný
Only one volume published in 1979.
Mode of access: World Wide Web.
Vols. 1 (1969)-10 (1974), in v. 10; vols. 11 (1974)-20 (1979), in v. 20.
Description based on: Vol. 1, issue 1 (Apr. 1969); title from contents screen (Cambridge University Press, viewed Feb. 26, 2010).
Latest issue consulted: Vol. 81, issue 1 (Feb. 2010), viewed Feb. 26, 2010.
000141919
(OCoLC)60628395
(SFX)954926938698

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC