Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Tokyo : [Institute of Statistical Mathematics], [1949]-
<1988-Sept. 1998>: :Tokyo : Kluwer Academic Publishers
<April 2014->: :Tokyo, Japan : Springer
v. : ill. ; 26 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0020-3157
Vol. 1, no. 1 (Aug. 1949)-
5 no. a year, 2013-
2x ročně, 1949-1953
3 no. a year, 1954-1987
4x ročně, 1988-2009
6x ročně, 2010-2012
Online version: Annals of the Institute of Statistical Mathematics (Online)
Plný text je volně přístupný
Vols. 1 (1949)-10 (1959) in v. 10; v. 11 (1959)-17 (1965). 1 v.
Latest issue consulted: Volume 66, number 2 (April 2014).
000141937
(OCoLC)2141895
(SFX)954926944746

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC