Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[Toyonaka] : Dept. of Mathematics, Osaka University
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


* 0030-6126 (chyb.)
Tištěná verze vychází od vol. 1, no. 1 (Aug. 1964).
4x ročně, 1982-
2x ročně, 1964-1970
3x ročně, 1971-1981
Print version: Osaka journal of mathematics, ISSN 0030-6126
Vols. for 1964- published jointly by the Departments of Mathematics, Osaka University and Osaka City University; <Sept. 1990-> by Kinokuniya Co. Ltd.
Plný text je volně přístupný
Some articles in French.
Merger of: Osaka mathematical journal; and: Journal of mathematics, Osaka City University.
Description based on print version record.
Latest issue consulted: Vol. 46, no. 1 (Mar. 2009) (Project Euclid, viewed May 6, 2009).
000141947
(OCoLC)70220367
(SFX)954926950787

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC