Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Basel, Switzerland : Birkhäuser
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1420-8903
Tištěná verze vychází od vol. 1 (1968).
6 issues a year
Aequationes mathematicae, ISSN 0001-9054
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Mode of access: World Wide Web.
English, French, German, Italian or Russian.
Issued by: University of Waterloo, Faculty of Mathematics.
Description based on: Vol. 55, no. 1-2 (1998); title from title screen (viewed Jan. 18, 2000).
000143165
(OCoLC)43304943
(SFX)954933105324

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC