Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[The Netherlands?] : Kluwer Academic/Plenum Publishers
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1572-9109
Tištěná verze vychází od 36, no. 1, published in 1991.
Applications of mathematics (Prague, Czechoslovakia), ISSN 0862-7940
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Issued by: Matematický ústav Československé akademie věd.
Originally published: Praha, Czechoslovakia : Academia, 1991-
Description based on: Vol. 46, issue 1 (Feb. 2001); title from v. contents page (viewed June 14, 2002).
000143359
(OCoLC)48776861
(SFX)958480168425

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC