Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
New York, N.Y. : Plenum Pub. Corp., 1994-
2000- : :Lemgo, Germany : Heldermann
Berlin, Germany : De Gruyter
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1572-9176
Vol. 1, no. 1 (Jan. 1994)-
4x ročně, 2000-<2015>
6x ročně, 1994-1999
Print version: Georgian mathematical journal, ISSN 1072-947X
Title from table of contents page (viewed May 25, 2001).
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Issued by: A. Razmadze Mathematical Institute.
Latest issue consulted: Volume 22, issue 1 (2015) (De Gruyter Online, viewed March 10, 2015).
000145106
(OCoLC)47044006
(SFX)110974993863480

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC