Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 01.06.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Ottawa, Ont., Canada : Canadian Mathematical Society
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1496-4295 * 1193-9273 (chyb.)
Tištěná verze vychází od vol. 24, # 1 (Jan./Feb. 1992).
Eight no. a year
CMS notes, ISSN 1193-9273
Plný text je volně přístupný
Some issues combined.
Mode of access: World Wide Web.
Includes some text in French.
Description based on: Vol. 30, no. 1 & 2 (Feb. & Mar. 1998); title from caption of PDF issue.
Latest issue consulted: Vol. 34, no. 8 (Dec. 2002).
000146317
(OCoLC)46438503
(SFX)110978976481495

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC