Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.03.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
New York, NY : Hindawi Pub.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1532-7612 * 1173-9126 (chyb.)
Vol. (1997)-
Journal of applied mathematics & decision sciences, ISSN 1173-9126
Title from journal home page (viewed 18 Sept. 2008).
Plný text je volně přístupný
Articles added intermittently throughout the year, grouped by year.
Vol. 8 (2004) succeeded by v. 2005.
Mode of access: World Wide Web.
Latest issue consulted: Vol. 2008 (viewed 18 Sept. 2008).
000149866
(OCoLC)45880980
(SFX)110978984446179

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC