Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.03.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[London, England] : London Mathematical Society, 1998-©2017.
1 online resource (20 volumes)
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1461-1570 * 0024-6107 (chyb.)
Vol. 1 (1998)-
Ukončeno: vol. 20 (2017).
Ročenka
Title from journal home page (viewed Feb. 15, 2000).
Plný text je volně přístupný
Articles are added continuously to annually cumulated vols.
Mode of access: World Wide Web.
Latest issue consulted: Vol. 20 (2017).
000149950
(OCoLC)40663370
(SFX)110978984448791

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC