Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.09.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Mainz : Bernoulli Society for Mathematical Statistics and Probability
v. : ill. ; 30 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1360-6727
2x ročně
Online version: Bernoulli Society for Mathematical Statistics and Probability. Bernoulli news
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 2, no. 2 (1995); title from cover.
Latest issue consulted: Vol. 15, no. 1 (2008).
000150206
(OCoLC)35371523
(SFX)110978984567427
018977065

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC