Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Beachwood, OH : Institute of Mathematical Statistics, c1998 [i.e. c2002]-
v. : ill. ; 28 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1544-1881 * 1544-1811 (chyb.) * 0146-3942 (chyb.)
Vol. 31, issue 1 (Jan./Feb. 2002)-
1x měsíčně, with combined issues for Jan./Feb. & Aug./Sept., 2005-
6x ročně, 2002-2004
Online version: IMS bulletin (Institute of Mathematical Statistics : Online)
Online version: IMS bulletin (Institute of Mathematical Statistics)
Plný text je volně přístupný
Latest issue consulted: Vol. 45, issue 7 (Oct./Nov. 2015).
Title from caption.
000152479
(OCoLC)50234105
(SFX)111056647626276
02347145X

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC