Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Praha : [s.n.], 1951-1990.
39 v. : ill. ; 25 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0528-2195 * 0008-7394 (chyb.)
Sv. 76, cǐś 1-115, 4.
4x ročně
Title from cover.
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Plný text je volně přístupný
Issued by: Ústřednǐ ústav matematický, 1951-1952: Matematický ústav of Československá akademie věd, 1953-1990.
Also available in a multilingual ed. under the titles: Chekhoslovat͡skiĭ matematicheskiĭ zhurnal, 1951-1968; and: Czechoslovak mathematical journal, 1969-
Continues in part and assumes v. numbering of: Časopis pro pěstování matematiky a fysiky.
000154122
(OCoLC)3467025
(SFX)991042724360976

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC