Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Seoul, Korea : Korean Mathematical Society
v. ; 25-26 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0304-9914
Vychází od 1964?
6x ročně, 1999-
2x ročně, 1964-1994
4x ročně, 1997-1998
Ročenka, 1995-1996
Online version: Journal of the Korean Mathematical Society
Plný text je volně přístupný
In English; some summaries in English and Korean.
Description based on: Vol. 14, no. 2 (Feb. 1978); title from cover.
Latest issue consulted: Vol. 25, no. 2 (Aug. 1988).
000154946
(OCoLC)9287865
(SFX)991042728768268

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC