Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 02.11.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Fukuoka, Japan : Graduate School of Mathematics, Kyushu University, 1994-
volumes : illustrations ; 27 cm
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1340-6116 * 0373-6385 (chyb.)
Vol. 48, no. 1 (Mar. 1994)-
2x ročně
Online version: Kyushu journal of mathematics, ISSN 1883-2032
Title from cover.
Plný text je volně přístupný
Latest issue consulted: Vol. 48, no. 2 (Sept. 1994).
000155424
(OCoLC)30653229
(SFX)991042731880288

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC