Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.09.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Bogotá : Dept. de Matemáticas, Facultad de Ciencias, Universidad Nacional de Colombia, 1967-
v. : ill. ; 24 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0120-0380
Vol. 1 (1967)-
2x ročně, <1998-2001>
Vychází nepravidelně, 1967-
Online version: Boletín de matemáticas
Plný text je volně přístupný
Issues for <jun. 1998-dic. 2001>- called Nueva ser., <Vol. 5, no. 1-Vol. 8, no. 2>
Some numbers are combined issues.
Issued by: Sociedad Colombiana de Matemáticas and the Departamento de Matemáticas y Estadística, Universidad Nacional, 1967- ; by: Dept. de Matemáticas, Facultad de Ciencias, Universidad Nacional de Colombia, <2001->
Latest issue consulted: Vol. 8, no. 2 (dic. 2001).
000156222
(OCoLC)5301436
(SFX)991042746829970
010429565

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC