Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 02.11.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[Atlanta, Ga.] : N.J. Calkin and H.S. Wilf, ©1994-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1077-8926
Vol. 1 (1994)-
Vychází nepravidelně
Journal of combinatorics, ISSN 1097-1440
Title from title screen (publisher’s Web site, viewed Aug. 12, 2004).
Plný text je volně přístupný
Contains papers in all branches of discrete mathematics, including all kinds of combinatorics, graph theory, discrete algorithms and other disciplines..
Mode of access: World Wide Web.
Latest issue consulted: Vol. 11, 2 (2004/2005) (viewed Aug. 12, 2004).
000156724
(OCoLC)30923505
(SFX)991042752755978

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC