Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 27.07.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[Russia] : Sobolev Institute of Mathematics, ©2004-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1813-3304
Vol. 1 (2004)-
One vol. per year
Title from journal home page (viewed Apr. 7, 2005).
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Text available in Russian and English.
Latest issue consulted: Vol. 3 (2006) (SEMR home page, viewed May 4, 2006).
000157919
(OCoLC)58838637
(SFX)1000000000033935

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC