Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.09.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Somerville, Mass. : International Press, 2004-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2163-7873 * 1548-159X (chyb.)
Vol. 1, no. 1 (2004)-
4x ročně
Print version: Dynamics of partial differential equations, ISSN 1548-159X
Title from journal home page (publisher’s Web site, viewed Mar. 22, 2006).
Plný text je volně přístupný
Latest issue consulted: Vol. 8, no. 2 (2011) (publisher’s Web site, viewed Sep. 13, 2011).
000158403
(OCoLC)67028119
(SFX)1000000000221959

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC