Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.09.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Alberta, Canada : University of Calgary, Dept. of Mathematics and Statistics
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1715-0868
Vychází od: Vol. 1, no. 1 (2006).
2x ročně
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1, no. 1 (2006); title from journal home page (publisher’s Web site, viewed Dec. 7, 2009).
Latest issue consulted: Vol. 4, no. 1 (2009) (viewed Dec. 8, 2009).
000158500
(OCoLC)66465354
(SFX)1000000000222755

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC