Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Bratislava : Comenius University, Institute of Applied Mathematics
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1336-0310
Tištěná verze vychází od 37, published in 1980.
Two issues yearly, <1992->
Acta mathematica Universitatis Comenianae, ISSN 0231-6986
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
In English.
Description based on: Vol. 60, no. 1 (1991); title from title screen.
Latest issue consulted: Vol. 73, no. 1 (2003) (viewed June 15, 2004).
000160700
(OCoLC)34497811
(SFX)1000000000281148

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC