Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 02.11.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Bratislava : Mathematical Institute of the Slovak Academy of Sciences
[Place of publication not identified] : De Gruyter Open
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2309-5377
Vychází od vol. 1, no. 1 (2006).
One issue per year, 2017-
Two issues yearly, 2006-2016
Print version: Uniform distribution theory, ISSN 1336-913X
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1, no. 1 (2006); title from cover PNG (publisher’s Web site, viewed Aug. 18, 2009).
Latest issue consulted: Vol. 12, issue 1 (June 2017) (De Gruyter Web site, viewed Sept. 28, 2017).
000165054
(OCoLC)243600280
(SFX)1000000000366545

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC