Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Skudai, Johor, Malaysia : Mathematics Dept., Faculty of Science, Universiti Teknologi Malaysia, [1985]-
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


* 0127-8274 (chyb.)
Vychází od: Vol. 1, no. 1 (June 1985).
2x ročně
Print version: Matematika, ISSN 0127-8274
"Journal of Universiti Teknologi Malaysia."
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Malay and English.
Description based on: Vol. 1, no. 1 (June 1985); title from journal homepage (UTM site, viewed Jan. 21, 2010).
Latest issue consulted: Vol. 25, no. 2 (Dec. 2009) (UTM site, viewed Jan. 21, 2010).
000167108
(OCoLC)321531065
(SFX)1000000000435742

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC