Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Münster : Mathematical Institutes Münster, Universität Münster
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1867-5786
Vychází od: Vol. 1 (12/2008).
Print version: Münster journal of mathematics, ISSN 1867-5778
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1 (12/2008); title from HTML contents (publisher’s Web site, viewed Mar. 2, 2009).
Latest issue consulted: Vol. 1 (12/2008) (viewed Mar. 2, 2009).
000174755
(OCoLC)311605312
(SFX)1000000000577608

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC