Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 02.05.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[New York, NY] : [The Society]
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1759-7331 * 1759-7323 (chyb.)
Vychází od vol. 1, issue 1 (July 2010).
Quantitative economics, ISSN 1759-7323
"An open-access journal in quantitative economics."
Plný text je volně přístupný
Numbering for first issue in HTML header: Vol. 1, no. 1 (2010).
Description based on: Vol. 1, issue 1 (July 2010); title from home page (viewed Oct. 21, 2010).
Latest issue consulted: Vol. 5, issue 3 (November 2014), Wiley Online Library, viewed Mar. 25, 2015.
000178978
(OCoLC)654503469
(SFX)1000000000779559

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC