Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 22.12.2018. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Champaign, IL : Wolfram Media
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1097-1610
Coverage as of Dec. 5, 2000: v. 7, issue 4 (2000)-
4x ročně
Mathematica journal, ISSN 1047-5974
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Continues print version; Ceased in print format effective 2009.
Description based on: Vol. 7, issue 4 (2000); title from table of contents (viewed Dec. 5, 2000).
000185450
(OCoLC)38035849
(SFX)991042752756992

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC