Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.09.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Alexandria, VA : American Statistical Association
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1537-274X
Vychází od: New ser., v. 18, no. 137 (Mar. 1922).
4x ročně
Print version: Journal of the American Statistical Association, ISSN 0162-1459
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Mode of access: World Wide Web.
Description based on: Vol. 96, issue 453 (Mar. 2001); title from title screen (viewed Sept. 27, 2001).
Latest issue consulted: Vol. 113, issue 523 (2018) (Taylor & Francis Online, viewed Jan. 7, 2019).
* Mathematics
000230884
(OCoLC)48050488
(SFX)954921373674
GBB736588

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC