Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Ann Arbor : University of Michigan Press
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1945-2365
Tištěná verze vychází od 1952.
3 issues yearly
Michigan mathematical journal, ISSN 0026-2285
Publisher: Department of Mathematics at the University of Michigan, <June 2008->
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Description based on: Vol. 49, no. 1 (2001); title from title screen (viewed May 1, 2002).
Latest issue consulted: Vol. 56, issue 1 (June 2008) (ProjectEuclid viewed on Sept. 10, 2008).
000230974
(OCoLC)49711424
(SFX)954925424166

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC