Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[Bialystok, Poland] : University of Białystok
Warsaw, Poland : De Gruyter Open
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1898-9934 * 1426-2630 (chyb.)
Tištěná verze vychází od 1996.
4x ročně
Formalized mathematics, ISSN 1426-2630
Companion to online title: Journal of formalized mathematics
Plný text je volně přístupný
Vol. 11, 3 called also: Vol. 11, 3/4 (2003).
Mode of access: World Wide Web.
Description based on print version record.
Latest issue consulted: Volume 23, issue 3 (Sep 2015) De Gruyter website (viewed October 27).
000232207
(OCoLC)310796052
(SFX)1000000000306548

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC