Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[Cairo, Egypt] : Modern Science Publishers, [2010]-
1 online resource (volumes)
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2090-4770
Vychází od vol. 1, no. 1/2 (2010).
Issued 2 times a year
Print version: Journal of modern methods in numerical mathematics, ISSN 2090-8296
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1, no. 1/2 (2010); title from journal home page (publisher’s Web site, viewed Feb. 2, 2013).
Latest issue consulted: Vol. 4, no. 2 (2013) (viewed December 9, 2013).
000243486
(OCoLC)786945348
(SFX)2670000000114945

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC