Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Berlin ; Heidelberg : Springer, 2012-
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2193-5351
Vychází od: Volume 1, Issue 1 (April 2012).
4x ročně
Print version: Arabian journal of mathematics, ISSN 2193-5343
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Plný text je volně přístupný
In English with abstracts also in Arabic.
Description based on: Volume 1, Issue 1 (April 2012); title from journal home page (Springer Link website, viewed November 9, 2013).
Latest issue consulted: Volume 2, Issue 4 (December 2013) (viewed November 9, 2013).
000243897
(OCoLC)794808223
(SFX)2670000000176757

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC