Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Osaka, Japan : Dept. of Mathematics, Osaka City University, [1961-1963]
3 volumes ; 27 cm
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0449-2773
Vol. 12, no. 1-2 (Dec. 1961)-v. 14, no. 2 (Dec. 1963).
2x ročně
Online version: Journal of mathematics, Osaka City University
Title from cover.
Plný text je volně přístupný
English, French and German.
001404759
(OCoLC)2448014
(SFX)991042748171008
011195762

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC