Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Zielona Góra, Poland : University of Zielona Góra, Faculty of Mathematics, Computer Science, and Econometrics
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2083-5892
Tištěná verze vychází od v. 15, no. 1 (1995).
Four issues per year, 2010-
Semianual, 1995-2003
Three times per year, 2004-2009
Print version: Discussiones mathematicae. Graph theory, ISSN 1234-3099
Plný text je volně přístupný
Issued by: Politechnika Zielonogórska, <1995-2000>; by Uniwersytet Zielonogórski, Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii, <2001- >
Description based on: Volume 15, No. 1 (1995); title from running title (publisher’s journal web site, (viewed March 12, 2015).
Latest issue consulted: Volume 36, No. 2 (2016) (viewed March 25, 2016).
001405061
(OCoLC)489265746
(SFX)1000000000221432

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC