Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Cleveland, OH : Institute of Mathematical Statistics, 2007-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1941-7330
Vychází od vol. 1, no. 1 (June 2007).
4x ročně
Print version: Annals of applied statistics, ISSN 1932-6157
"An official journal of the Institute of Mathematical Statistics."
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Description based on: Vol. 1, no. 1 (June 2007); title from title page PDF (Project Euclid, viewed Aug. 8, 2011).
Latest issue consulted: Vol. 5, no. 2B (June 2011) (Project Euclid, viewed Aug. 8, 2011).
001405480
(OCoLC)171117253
(SFX)1000000000289442

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC