Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Częstochowa : Wydawnictwa Politechniki Częstochowskiej
v. : ill. ; 25 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1731-5417
Vychází od: Volume 1, issue 1 (2002); ceased with: Volume 11, issue 4 (2012).
Vychází nepravidelně
Online version: Prace naukowe Instytutu Matematyki i Informatyki, ISSN 2353-0596
Plný text je volně přístupný
Description based on: 2004, 1 = 3.
Latest issue consulted: Volume 11, issue 4 (2012) (online surrogate)
001405592
(OCoLC)62267696
(SFX)1000000000307403
98483642X

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC