Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Cairo, Egypt : Egyptian Mathematical Society, 1994-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


* 1110-256X (chyb.)
Tištěná verze vychází od vol. 1 (Sept. 1993).
Print version: Journal of the Egyptian Mathematical Society
Plný text je volně přístupný
Description based on v. 19, issue 1/2 (Apr./July 2011); title from PDF running title (ScienceDirect, viewed May 8, 2012).
Latest issue consulted: V. 19, issue 1/2 (Apr./July 2011) (viewed May 8, 2012).
001406278
(OCoLC)776931692
(SFX)1000000000498657

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC