Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[São Paulo] : Universidade de São Paulo, Instituto de Matemática e Estatística, 2007-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2316-9028 * 1982-6907 (chyb.)
Vychází od Vol. 1, no. 1 (2007).
2x ročně
Print version: São Paulo journal of mathematical sciences
Plný text je volně přístupný
Vol. 4 has 3 issues.
Description based on: Vol. 1, no. 1 (2007); title from HTML header (publisher’s Web site, viewed Oct. 20, 2015).
Latest issue consulted: Vol. 8, no. 2 (2014) (viewed Oct. 20, 2015).
001406531
(OCoLC)835529040
(SFX)1000000000717630
992372437

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC