Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.02.2017. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
[Tehran, Iran] : IAU Central Tehran Branch
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2345-5934 * 2252-0201 (chyb.)
Vychází od Vol. 1, Issue 1 (Summer 2012).
Four issues a year
Print version: Journal of linear and topological algebra, ISSN 2252-0201
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1, Issue 1 (Summer 2012); title from contents page (publisher’s journal web site, viewed November 30, 2015).
Latest issue consulted: Vol. 4, Issue 2 (Autumn 2015) (viewed November 30, 2015).
001416083
(OCoLC)899365807
(SFX)3710000000303858

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC