Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 01.06.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Berkeley, CA : Mathematical Sciences Publishers, Dept. of Mathematics, University of California, Berkeley, ©2006-
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2157-5428 * 1559-3959 (chyb.)
Vol. 1, no. 1 (Jan. 2006)-
1x měsíčně
Print version: Journal of mechanics of materials and structures, ISSN 1559-3959
Title from journal contents screen (viewed Mar. 8, 2006).
Plný text je volně přístupný
Latest issue consulted: Vol. 5, no. 2 (2010); (Berkeley.edu website, viewed Sept. 21, 2010).
001454352
(OCoLC)64576708
(SFX)1000000000224266

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC