Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 28.09.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Libertyville, IL : David Publishing Co.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2159-5305
Vychází od: Vol. 1, no. 1 (Jun. 2011).
1x měsíčně
Print version: Journal of mathematics and system science, ISSN 2159-5291
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1, no. 1 (Jun. 2011); title from journal information page (David Publishing, viewed May 18, 2012).
Latest issue consulted: Vol. 2, no. 2 (Feb. 2012).
001454822
(OCoLC)697810692
(SFX)2550000000028396

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC