Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 01.06.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Semarang : Jurusan Matematika, Fakultas Matematika, Universitas Negeri Semarang, 2012-
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2460-5859 * 2252-6943 (chyb.)
Vychází od Vol 1, no 1 (2012).
Two times a year
Print version: Unnes journal of mathematics, ISSN 2252-6943
Plný text je volně přístupný
In Indonesian with summaries in English.
Description based on: Volume 1, no 1 (2012); title from cover JPG (publisher’s website, viewed October 6, 2016).
Latest issue consulted: Vol 4, no 2 (2015) (publisher’s website, viewed October 6, 2016).
001457450
(OCoLC)958676650
(SFX)3780000000080082

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC