Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 02.11.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Shiraz, Iran : Department of Mathematics, Faculty of Science, Islamic Azad University-Shiraz Branch, [2006]-
1 online resource (volumes)
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


Vychází od vol. 1, no. 1 (2006).
4x ročně, 2012-
2x ročně, 2006-2011
Print version: Journal of mathematical extension, ISSN 1735-8299
Plný text je volně přístupný
Description based on: Vol. 1, no. 1 (2006); title from journal home page (publisher’s website, viewed May 19, 2016).
Latest issue consulted: Vol. 10, no. 2 (2016) (viewed on May 19, 2016).
001457575
(OCoLC)918968322
(SFX)4200000000000222

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC