Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 01.06.2019. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Java, Indonesia : Indonesian Mathematical Society
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2460-0245 * 2086-8952 (chyb.)
Vychází od 1992.
2x ročně
Print version: Journal of the Indonesian Mathematical Society, ISSN 2086-8952
Plný text je volně přístupný
Description based on: Volume 13, number 1 (April 2007); title from journal home page (publisher’s Web site, viewed Aug. 19, 2015).
Latest issue consulted: Volume 22, number 1 (April 2016) (publisher’s Web site, viewed Oct. 14, 2016).
001457590
(OCoLC)918966136
(SFX)4200000000000238

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC